Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Aromamasáž

Masáže


Jde o masáž s éterickými oleji neboli silicemi, které zde hrají velmi důležitou úlohu. Jedná většinou se o masáž celého těla, kde se využívá vonných silic, které jsou  namíchány s olejem - nosičem. Nejdříve Vás upoutá vůně a potom nastává postupné uvolnění ztuhlých svalů. Tyto éterické oleje jsou vonné esenciální látky produkované  rostlinami. Éterické oleje (rostlinné silice) jsou obsaženy nejen v květech a plodech, ale i v listech, kůře a kořenech. Mají výrazné antibakteriální účinky a tím i schopnost působit  na tělesnou bolest a odstraňovat stres. Silice jsou nejčastěji získávány z rostlin destilací, lisováním nebo extrakcí. Na výrobu několika kapek silice je zapotřebí několika kilogramů rostlin.

Aromamasáž :
Jde o velmi jemnou techniku masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů. Jde o masáž zklidňující a z hmatů se používají nejčastěji třecí pohyby, které zklidňují nervovou soustavu i samotný sval. K aromamasáži se používají vonné olejíčky, které se vstřebávají pokožkou a procházejí krevním oběhem do všech částí vašeho těla. Již po třech minutách jsou prokazatelně přítomné účinné látky z olejů a přibližně za půl hodiny se absorbují do organismu a začnou plně působit. Tyto vonné výtažky z rostlin vytvářejí voňavé kompozice, které potom pronikají všemi vrstvami kůže a působí tak na vaše tělo. Ideální tedy je osprchovat se doma  před samotnou masáží, aby se vonné olejíčky mohly co nejlépe rozvinout a vstřebat a tak mohly správně stimulovat činnost imunitního systému a posilovat obranyschopnost organismu. Díky aktivaci  akupresurních bodů se zlepší vodivost nervů a zvýší se tím tok životní energie. Účinek této masáže je hluboce relaxační a osvěžující.

CHCI  SE  OBJEDNAT

Účinky :
1) léčivé účinky éterických olejů odstraňují bolesti hlavy a migrény
2) hojení drobných kožních poranění
3) odstranění nespavosti
2) odstranění stresu a úzkosti
3) podporuje krevní a lymfatický oběh
6) uvolnění a zklidnění svalového napětí
7) aktivací akupresurních bodů se zvýší tok životní energie
8) celková regenerace a hedvábný vzhled pokožky

Co dělat po masáži ?
Po aromaterapeutické masáži se nedoporučuje koupel. Nechte vonné olejíčky na sobě působit, nejlépe přes noc. Éterické oleje (silice) působí jako regulátory, stimulátory a sedativa  a tak podporují imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Doplňte tekutiny, odpočívejte a relaxujte.

Jaký je optimální počet návštěv ?
Při bolestech 1x za týden, preventivně 1x za měsíc.

Kontraindikace : (kdy na masáž nechodit)
Virové a horečnaté onemocnění, veškerá onemocnění kůže, záněty svalů a kloubů, křečové žíly, otevřené rány a modřiny, alkohol, drogy,  po velké fyzické námaze, po velkém jídle a onkologickém onemocnění. Cukrovka, epilepsie, vysoký a kolísavý tlak pouze na lékařské doporučení.

Jaké masážní prostředky se používají ?
K masáži používáme oleje firmy Saloos,která byla ohodnocena certifikátem kvalita ISO 9001. Oleje Saloos Naturcosmetik si lisováním za studena zachovávají nejvýšší  množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě. Výborně se vstřebávají, neucpávají póry, nezanechávají pocit mastnoty. Jsou vyráběny  z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní oleje mají 100% čisté přírodní složení.


Ceník


Druh masáže

Délka masáže

Cena

částečná masáž (záda+šíje)

cca 30 min.

300 Kč

celková masáž

cca 80 min.

800 Kč

CHCI  SE  OBJEDNAT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky