Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Baby masáž

Masáže


Kojenecká masáž je sestavou velmi jemných tahů, citlivého hlazení, při němž se nevyvíjí tlak, proto touto masáží nelze ublížit. Tato masážní technika působí zejména  na svalstvo, jeho zpevnění, uvolnění a zbavuje tak dítě napětí. Stimuluje a zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje tak činnost všech orgánů a rozvoj všech tkání. Pravidelná  masáž dítěte tak může zlepšit spánkový rytmus a lze tím odstranit i poporodní trauma. Jemné tahy spojené s aromaterapií také zlepšují stav astmatiků a ekzematiků. Pro děti jsou vůně velmi příjemné a reagují velmi spontánně a s radostí. Pro masáže dětí se používají masážní oleje a silice té nejvyšší kvality, určené  speciálně pro dětskou pokožku.

Účinky :
1) uvolnění napětí ve svalech
2) odstraňuje poporodní truma
3) lepší usínání dítěte
4) prevence dětské koliky
5) zlepšuje krevní oběh
6) zpevňuje svalstvo
7) regenerace pokožky, svalů, kloubů a celého těla

Co dělat po masáži kojence ?
Dodržovat pitný režim kojence. Éterické oleje nechat působit na těle kojence co nejdéle. Udržovat kojence v teple.

Jaký je optimální počet návštěv ?
Na masáž lze chodit nejlépe 1x týdně, preventivně 1x za měsíc.

Kontraindikace : (kdy na masáž nechodit)
Hnisavé a infekční onemocnění, kožní vyrážky a veškerá onemocnění kůže, otevřené rány, hned po jídle, onkologické onemocnění, vykloubení, popáleniny,  průjmy, cysty, stafylokoky, nevolnost a zvracení.

Jaké masážní prostředky se používají ?
K masáži používáme oleje firmy Saloos,která byla ohodnocena certifikátem kvalita ISO 9001. Oleje Saloos Naturcosmetik si lisováním za studena zachovávají nejvýšší  množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě. Výborně se vstřebávají, neucpávají póry, nezanechávají pocit mastnoty. Jsou vyráběny  z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní oleje mají 100% čisté přírodní složení. Další značka kterou používáme je firma Ellinor, která je stejně kvalitní a určena zejména pro děti.

CHCI  SE  OBJEDNAT

Najdete nás v Mostě, G centrum Most nad restaurací Kaštan


Ceník  Typ masáže

Délka masáže

Cena

celková masáž

cca 10 min.

200 Kč

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky