Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kavitace

Kavitace

Co je Kavitace ?

Kavitace - bezbolestná liposukce

Je to nová revoluční technologie odbourávání tuku.

! Zákrok je ambulantní, neinvazivní, bezpečný a naprosto bezbolestný !


Co je Kavitace ?

Zjednodušený výraz je, že kavitace je rozbourávání tukových buněk ultrazvukem a provádí se ultrazvukovou sondou. Odbornější výraz je pod názvem bezbolestná liposukce.

Více na : www.kavitacemost.cz


CHCI SE OBJEDNAT

KAVITACE - ultrazvuková
Působením ultrazvuku na ošetřovanou oblast dochází k rychlým vibracím a v tukových buňkách vznikají bubliny, které postupně rostou. Membrána tukové buňky nemůže odolat těmto vibracím, praskne a tuk ve formě triglyceridů se vylije do mezibuněčného prostoru. Tam je enzymaticky metabolizován na glycerol a mastnou kyselinu. Glycerol je rozpustný ve vodě, je absorbován oběhovým systémem a je využit jako zdroj energie, zatímco nerozpustná mastná kyselina je transportována do jater, kde dochází ke stejným metabolickým pochodům jako po mastném jídle. Ihned po zákroku můžete pokračovat v běžných aktivitách, není potřeba žádná doba na zotavení, pouze je třeba zvýšit pitný režim, aby se urychlilo odplavování rozpuštěného tuku. Tuková tkáň je odbourávána ještě několik dní po zákroku.

INDIKACE
Formování postavy a redukce objemu tukové tkáně.

KONTRAINDIKACE
Těhotenství a kojení, bakteriální a virové onemocnění, kovové implantáty v místě ošetření, ledvinové a jaterní onemocnění, porucha srážlivosti, nádory. Jiná závažná onemocnění je nutno konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, nebo specialistou.


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky