Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Klasická masáž

Masáže


Klasická masáž je jedna z nejstarších manuálních technik. Jde o cílenou manipulaci povrchových i hlubších svalových tkání, se kterou se uvolní napětí ve svalech, kloubech, spojovacích tkáních  i napětí psychické. Tato masáž se zaměřuje především na hloubkové hmaty a to dlaněmi nebo prsty, kdy potřebujeme rozmasírovat ztuhlé svaly tak, aby byla masáž pro klienta co  nejméně bolestivá. Naše tělo má milióny nervových zakončení a při masáži třením, roztíráním, hnětením, tepáním a vibracemi je možno tohoto uvolnění  ve svalech dosáhnout. Provádíme-li masáž přes větší plochu v pravidelném a příjemném rytmu, je to masáž zklidňující. Pokud masáž vedeme v intenzivnějším  a rychlejším tempu, je to masáž povzbudivá, kde potřebujeme klienta nabudit a připravit na aktivní den.

Účinky :
1) výrazné prokrvení v dané oblasti
2) zmírnění bolestí a svalového napětí
3) regenerace pokožky, svalů a kloubů celého těla
4) urychlení odbourávání kyseliny mléčné ze svalů
5) podporuje lymfatický a krevní oběh
6) zmírňuje celkové napětí a odbourává stres
7) odstraňuje únavu a povzbuzuje psychiku

CHCI  SE  OBJEDNAT

Co dělat po masáži:

Po klasické masáži se můžete cítit unaveni. Dochází k detoxikaci organismu. Proto se doporučuje zvýšený příjem tekutin asi tak 2-3 litry neperlivé vody denně, aby ledviny vyloučily z vašeho těla toxiny. Nevykonávejte žádnou fyzickou zátěž, teple se oblékněte, odpočívejte a relaxujte.


Jaký je optimální počet návštěv?
Při bolestech 2x týdně, preventivně 1-2x za měsíc.


Kontraindikace : (kdy na masáž nechodit)
Horečnaté a infekční onemocnění, kožní vyrážky a veškerá onemocnění kůže, otevřené rány a modřiny, křečové žíly, záněty svalů a kloubů, nadměrná fyzická námaha, hned po jídle, onemocnění ledvin, alkohol, drogy a onkologická onemocnění. Vysoký a kolísavý krevní tlak, onemocnění srdce, epilepsie a cukrovka lze  pouze po konzultaci s lékařem a masáž rozdělit do  několika dní.

Jakými oleji se masáž provádí ?

K masáži používáme oleje firmy Saloos,která byla ohodnocena certifikátem kvalita ISO 9001. Oleje Saloos Naturcosmetik si lisováním  za studena zachovávají nejvýšší množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě. Výborně se vstřebávají, neucpávají póry,  nezanechávají pocit mastnoty. Jsou vyráběny z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní oleje mají 100%  čisté přírodní složení.

Ceník služeb

Název, typ či popis masáže

Délka masáže

Cena

Šíje (částečná)

cca 10 min.

100 Kč

Záda

cca 20 min.

200 Kč

Záda + šíje

cca 30 min.

300 Kč

Dolní končetiny

cca 20 min.

200 Kč

Horní končetiny

cca 15 min.

150 Kč

Srovnání obratlů, kloubů, páteře

cca 10 min.

100 Kč

Odstranění blokády

100 Kč

Celková masáž

cca 80 min.

800 Kč

Ke všem masážím je zdarma harmonizace energií.

CHCI  SE  OBJEDNATNávrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky