Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kosmetické ošetření

Kosmetika

Kosmetické služby


Kosmetické ošetření SynCare
SynCare – profesionální lékařská dermokosmetika


SynCare – kvalitní profesionální dermokosmetika, pohybující se na hranici lékařské a estetické péče.
SynCare kosmetika je držitelem certifikátu CPK (certifikovaná přírodní kosmetika).
Skladování surovin a prodej kosmetiky CPK je dozorován nezávislým inspekčním orgánem.

*CPK garantuje

  • je použito pouze přírodních surovin, při pěstování nesmí být použita syntetická hnojiva a ani přípravky proti škůdcům

  • suroviny pro výrobu kosmetiky nejsou geneticky modifikovány

  • řada výrobků je v BIO kvalitě a výrobky jsou bez chemické konzervace, 95% výrobků je bez parfémů, syntetických barviv a neobsahují živočišné produkty

  • pro kosmetiku nejsou používané kelímky

  • kosmetické přípravky jsou pouze v tubách a dávkovačích (což výrazně zvyšuje hygienu). Tímto se  výrazně snížily konzervační prostředky na úplné minimum


Průběh kosmetického ošetření:

Povrchové čištění pleti
     

Začátkem každého kosmetického ošetření je povrchové čištění pleti. Z pleti se tak odstraňuje make-up, nečistoty, pot a kožní maz. Vždy volíme vhodný přípravek určený pro daný typ pleti. Používáme čistící mléko, čistící emulzi a odličovač očního okolí. Na dočištění používáme vhodné tonikum bez alkoholu, které pleť tonizuje a hydratuje.


Peeling

Peelingem odstraňujeme z povrchu pleti nečistoty, komedony a odumřelé kožní buňky. Podle druhu pleti volíme vhodný peeling na danou pleť. Používáme peeling mechanický zrníčkový, enzymatický, gumáž a chemický Beta Peel.


Hloubkové  čištění pleti

Provádí se u mastné pleti, ale i u pleti smíšené, napářka maskou nebo změkčení pleti změkčovadlem. Jedná se o odstranění komedonů a uvolnění pórů. Provádí se mechanicky (lehkým tlakem prstů), nebo ultrazvukem. Pro ultrazvukové čištění používáme Skin Scrubber Profesionál. Jedná se o bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti.


Kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu

Při kosmetické masáži dochází k celkovému uvolnění napětí mimických svalů, dochází k prokrvení pokožky a zvýšení jejího tonusu. Stimulací reflexních bodů působíme na nervové zakončení a uvolňujeme napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a ovlivňují náš vzhled. Masáž zamezuje ukládání tuku na bradě a přispívá tak k celkovému oddálení stárnutí pleti. U hodně mastné pleti se provádí Jacquetova masáž pudry.


Mikromasáž očního okolí

Masáž věnovaná speciálně očnímu okolí, kde při masáži dochází k vyplavování toxinů. Působí proti únavě očí, vypínají se mimické svaly a vyhlazují se vrásky pod očima. Masáž napomáhá lepšímu proudění lymfatických tekutin a zmenšují se váčky a kruhy pod očima.


Jacquetova masáž

Je speciální masáž určená výhradně pro mastnou pleť. Provádí se speciálními dezinfekčními pudry, které působí na mazové žlázy a nabalují na sebe maz. Pleť je po této masáži velmi jemná a sametově hladká.


Aplikace pleťové masky

Na závěr kosmetického ošetření aplikujeme masku, kterou  ovlivňujeme výsledek celkového kosmetického ošetření. Pleťové masky pleť vyživují, regenerují, hydratují, tonizují, zklidňují a osvěžují. Jednotlivé druhy masek volíme podle druhu pleti. Masky, které používáme jsou krémové, gelové, mořské alginátové a ledová osvěžující maska pro letní období. Speciální masky jsou na oční okolí.


Ampule a séra

Aplikací sér, nebo ampulí se zvýší účinek kosmetického ošetření pleti. Aplikují se přímo na pleť, nebo se přidávají do krémů, masek, či pod masážní přípravky. Vždy se volí druh séra nebo ampule pro daný typ pleti. Jsou séra pro snížení a potlačení tvorby mazu, hydratační kolagenové, zklidňující a sérum pro rychlé vypnutí pleti a obnovu tonusu. Sérum vklepáváme do pokožky ručně, nebo zapracováváme ultrazvukovou špachtlí.
Základní ošetření pleti

Odlíčení a základní očištění, lehká masáž, změkčení pleti, hloubkové čištění pórů ultrazvukovou špachtlí, lehké mechanické dočištění, peeling, kartáčová masáž, sérum, aplikace masky, závěrečný krém.


60 - 90 minut                    350,-

Ošetření smíšené pleti

Odlíčení a základní očištění, lehká masáž, změkčení pleti, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, mechanické dočištění, peeling, kartáčová masáž, aplikace dvě séra plus dvě masky pro tento druh smíšené pleti a závěrečný krém.


cca 90 minut                    450 Kč

Ošetření mastné a problematické pleti

Odlíčení a základní očištění, lehká masáž, čistící maska, změkčení pleti, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí a mechanické dočištění, možný proplach ložisek InDermem, peeling, kartáčová masáž, gel anti-akné, který výrazně snižuje produkci kožního mazu, maska pro aknózní pleť, (maska anti-akné, Termo maska), sérum pro zklidnění pleti, závěrečný krém Sebunorm, který výrazně brání aktivitě mazových žláz. Již po prvním ošetření jsou viditelné výsledky.

cca 90 minut                     500 Kč
cca 120 minut                   680 Kč

  • Acne Soft krycí voděodolný make-up

  • Cena       345 Kč (30ml)

  • pleť s aknózními ložisky vyžaduje krytí make-upem, běžné přípravky často ucpávají póry a podporují tvorbu mazu. Make-up Acné Soft má vynikající krycí vlastnosti. Obsahuje antibakteriální složky a tak spolehlivě chrání před rozvojem aknózního zánětu. Lze zakoupit u nás.Hydratační ošetření

Odlíčení a očištění gelovou emulzí (odličovač očního okolí a čistící gel BIO CPK), lehká masáž, hydratační tonikum, soft peeling bez brusných částic, aplikace vysokomolekulárního hydratačního séra se 100% mořským kolagenem a krytí mořskou alginátovou maskou intenzivně hydratační CPK BIO, hydratační ampule (Cellular hydrating) a závěrečný krém s UV filtrem.


60 - 90 minut                            500 Kč                        

Kompletní ošetření suché a dehydrované pleti

Odlíčení a čištění emulzí (odličovač očního okolí a hypoalergenní čistící emulze), lehká masáž, hydratační tonikum, soft peeling bez brusných částic, aplikace vysokomolekulárního hydratačního séra se 100% mořským kolagenem, hydratační tělový balzám se 100% retinolem + vitamín C, masáž obličeje a dekoltu, hydratační krémová maska se 100% kolagenem, závěrečný výživný krém Sebucel CPK Bio pro suchou pleť, který zabraňuje svědění a praskání pokožky.

90 – 120 minut                   650 Kč


Kompletní ošetření velmi citlivé pleti (hypoalergenní péče)

Odlíčení a očištění (odličovač očního okolí a hypoalergenní čistící emulze), lehká masáž, tonizace výživným tonikem, aplikace zklidňujícího séra, zklidňující hydratační ampule (Cellular Calming), krytí zklidňující krémovou maskou (nebo alginátová zklidňující), závěrečný krém (Nicream) pro trvalé snížení citlivosti pleti.


60 - 90 minut                     500 Kč

Kompletní  ošetření zralé a stárnoucí pleti

Odlíčení a očištění emulzí (odličovač očního okolí, čistící gel BIO CPK nebo čistící emulze), lehká masáž, tonizace  pleti, enzymový peeling k remodelaci a sjednocení pigmentu, soft peeling bez brusných částic, aplikace séra (Retinal C Firming, nebo amputoxin) pro rychlé vypnutí pleti, aplikace 100% Retinolu InDermem do vráskové rýhy, hydratační tělový balzám se 100% retinolem, masáž obličeje a dekoltu, oční krém + maska (Oxygenia, Macadamia, AHA omlazující) pro zralou pleť, závěrečný krém  (Renovia noční nebo denní) pro zralou pleť s UV filtrem, který má vynikající ochranné vlastnosti.

120 minut                           700 Kč     


Péče o pleť s rozšířenými cévkami – kuperózou

Odlíčení a čištění pleti (odličovač očního okolí a čistící hypoalergenní emulze), lehká masáž, tonizace pleti výživným tonikem, aplikace séra pro zpevnění cévní stěny proti jejímu praskání (Venectine ampule) a zapracování do pleti, aplikace mořské alginátové masky CPK BIO (proti rozšířeným cévkám), závěrečný krém Decongenesia s UV filtrem, který zabraňuje praskání cévek v kůži.

90 minut                                500 Kč     Intenzivní lifting pro společenské události
Odlíčení a očištění pleti (odličovač očního okolí, čistící emulze nebo gel), lehká masáž, hydratační tonikum, intenzivní hydratační kolagenové sérum kmenových buněk, které mají silný omlazující účinek, maska hydratační, aplikace White Action  2 - 7 minut (dle typu pleti), tonizace a závěrečný krém.


60 minut                                  400 Kč


Program pro vyhlazení vrásek: (od 35 let)

Péče DermaBOTEXIN – ošetření oligoBOTULOTOXINOVÝMI přípravky

Salonní péče

Pro výsledný efekt, který se dostaví po 30 dnech klientka navštíví salón 3x každých 14 dní. Efekt se dostaví již při prvním  sezení, avšak nejvýrazněji je to po 30 dnech. Pro domácí péči doporučujeme sérum DermaBOTEXIN 18 %  a krém DermaBOTEXIN 13% Argireline, který snižuje hloubku vrásky až o 27 %.
Odlíčení a čištění pleti (odličovač očního okolí, čistící gel BIO nebo čistící emulze), tonizace pleti, soft peeling bez brusných částic, aplikace séra DermaBOTEXIN 30% do vrásky za pomocí aplikátoru InDERM a zapracování ultrazvukem (při dalším ošetření již sérem DermaBOTEXIN 18%), ampule DMAE a krytí alginátovou maskou DermaBOTEXIN BIO CPK, Amputoxin pro  rychlé uvolnění mimických vrásek, závěrečný krém DermaBOTEXIN s 13 % Argireline.

90 – 120 minut                         1.080 Kč    

Speciální salonní péče Triabotulotoxin (extra silné sérum)

Odlíčení a očištění pleti (odličovač očního okolí, čistící gel BIO nebo čistící emulze), tonizace  pleti, soft peeling bez brusných částic, aplikace séra TriaBOTULOTOXIN KIT 33% do vrásek pomocí aplikátoru InDERM  a zapracování ultrazvukem, krytí alginátovou maskou zjemňující s chlorofylem BIO CPK, závěrečný krém DermaBOTEXIN s 13% Argireline.

TriaBOTULOTOXIN KIT- redukuje vrásku až o 40% (účinné látky Argirelin, dietanolamin).

Klientka bude navštěvovat salon 3x každých 14 dní.

Pokračovat v domácí péči s krémem DermaBOTEXIN 13% a pravidelně 2x denně důkladně vmasírovat do ošetřované plochy.
Pro omlazení pleti je vhodné použití  peercing – dermarollerovou mezoterapii. Informace v oddílu Neinvazivní dermarollerová mezoterapie.

90 – 120 minut                          980 Kč    

Ošetření očního okolí


Kompletní ošetření očního okolí, otoků a  kruhů pod očima

Odlíčení Micerálním odličovadlem očního okolí, aplikace liftingového očního séra pro vypnutí pleti, ampule na mimořádné projasnění pleti okolo očí (pigmenty stříbra SOD antioxidační enzym), mikromasáž očním gelem, aplikace oční masky se zklidňujícím účinkem, závěrečný krém CPK BIO, který dlouhodobě vyživuje pokožku.

45 minut                                     330 Kč


Program ošetření tmavých kruhů pod očíma
Salonní péče

Klient(ka) navštíví dermokosmetický salón 2x měsíčně po dobu 2 měsíců – tj. celkem 4 návštěvy. Pro domácí  péči aplikovat Oftaxyl 2% krém po celou dobu salonní péče + dalších 30 dní po ukončení terapie v salónu. Krém se vtírá 2x denně.
Odlíčení Micerálním odličovadlem očního okolí, aplikace séra Oftaxyl 6% pomocí aplikátoru InDERM na potlačení otoku a zesvětlení barvy, aplikace Oftaxyl 2% krém proti tmavým kruhům.

45 minut                                     300 Kč

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky