Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Masáž těhotných žen

Masáže


Těhotenská masáž se liší od klasické masáže svojí sestavou jemných hmatů určených speciálně  pro těhotné ženy a měl by jí opravdu provádět jen certifikováný  masér. Jde vždy o masáž celkovou. Tahy masáže mají svůj postup, při kterém se uvolňují lymfatické cesty. Masáží  se uvolňují svaly a klouby a samotná masáž je i výbornou přípravou pro porod. Jemné tahy spojené s aromaterapií budou příjemné Vám i vašemu miminku. Pro tuto masáž se používají silice a masážní oleje určené speciálně  pro těhotné ženy.

Účinky :
1) zmírnění bolestí a svalového napětí
2) podporuje lymfatický a krevní oběh
3) léčebné účinky éterických olejů odstraňují bolesti hlavy a  migrény.
4) uvolnění svalů a kloubů
5) dobrá příprava na porod
6) zmírňuje otoky nohou
7) odstraňuje únavu a povzbuzuje psychiku
8) posiluje imunitní systém a spouští ozdravný proces

CHCI  SE  OBJEDNAT

Co dělat po masáži ?
Po aromamasáži se nedoporučuje koupel. Nechte vonné olejíčky na sobě působit, nejlépe přes noc. Éterické oleje(silice) působí jako regulátory, stimulátory a sedativa a tak podporují imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Doplňujte pravidelně tekutiny, udržujte se v teple, odpočívejte a relaxujte.

Jaký je optimální počet návštěv ?
Doporučuje se 1x týdně a preventivně 1x za měsíc. Tato masáž je sestavou velmi jemných hmatů a je pro těhulky velice bezpečná.

Kontraindikace : ( kdy na masáž nechodit)
Infekční a hnisavé onemocnění, kožní vyrážky a veškeré onemocnění kůže, otevřené rány a modřiny, záněty svalů a kloubů, fyzická námaha,  po jídle, onkologické onemocnění.

Jaké masážní prostředky se používají ?
K masáži používáme oleje firmy Saloos,která byla ohodnocena certifikátem kvalita ISO 9001. Oleje Saloos Naturcosmetik si lisováním za studena zachovávají nejvýšší  množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě. Výborně se vstřebávají, neucpávají póry, nezanechávají pocit mastnoty. Jsou vyráběny  z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní oleje mají 100% čisté přírodní složení.


Ceník


Typ masáže

Délka masáže

Cena

celková masáž

cca 40 min.

400 Kč

CHCI  SE  OBJEDNAT


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky