Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Radiofrekvence

Kosmetika


RADIOFREKVENCE
Vypínání pokožky, redukce strií, korekce - odstranění celulitidy.


Tělová radiofrekvence
velmi rychle a účinně vypíná pokožku na různých částech těla, jako je např. ochablé bříško po porodu, nebo došlo-li k rychlému úbytku váhy a výsledkem jsou ochablé partie těla. Ošetřením radiofrekvencí tripolární a bipolární se dosahuje těch nejlepších výsledků a jsou znatelné již při prvním ošetření. Pokožka je viditelně pevnější a pružnější.


Radiofrekvence způsobuje zvyšování teploty na ošetřovaném místě s následnými efekty:

  • zvýšení nitrobuněčného metabolismu

  • stimulace nitrobuněčných biologických změn

  • zvýšené okysličení a výživa buňky podporuje větší krevní zásobu

  • zlepšení lymfatické drenáže

  • zrychlování mechanismu drenáže toxických produktů


Průběh

  • ošetření tripolární radiofrekvencí 40 minut

  • ošetření bipolární radiofrekvencí s vakuovou hlavicí 10 minut


Při ošetření těla dochází k napětí fibrózních vláken a zvyšuje se okysličení tkání, čímž dochází ke zpevnění pokožky. Zároveň díky zvýšené teplotě dochází ke zrychlení metabolického cyklu, což má za následek zmenšení tukových buněk a viditelné zlepšení celulitidy. Při ošetření se stimulují a aktivují fibroblasty, zvyšuje se produkce kolagenu a elastinu. Navrací se tak pokožce hebkost, pružnost a pevnost.
Pomocí RF jsou masáže efektivní a proto je potřeba pro toto ošetření málo času. Každé ošetření trvá  50 minut. Ideální je 5 – 10 aplikací, pak se očekává dlouhodobý účinek - až 2 roky. Zahřívání je přiměřené, pokožka není přecitlivělá, nepřehřívá se.
Většinou se aplikuje jedno nebo dvě sezení za týden během čtyř týdnů. Používá se na různé části  těla – paže, břicho, boky stehna. Nenahraditelné pro ošetření celulitidy, rozpouštění tuku - bezbolestná liposukce. Výborné výsledky.
Toto ošetření se provádí u zdravých lidí.


KONTRAINDIKACE

čerstvě opálená pokožka, špatná srážlivost krve, lidé  beroucí  léky na ředění krve, zánět žil provázený srážením krve v akutní fázi, křečové žíly, epilepsie, těhotenství, kojení, onemocnění kůže, velmi citlivá pokožka, poškozená pokožka, nezhojená poranění, kardiostimulátor, kovové náhrady, naslouchadlo, akutní bakteriální nebo virové onemocnění, poruchy srdečního rytmu, vysoký krevní tlak s užíváním léků, onemocnění  srdce, lidé s ledvinovou a jaterní nedostatečností

CHCI SE OBJEDNAT 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky