Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Rašelinové zábaly

Masáže > Zábaly - bolavá záda


Rašelinový zábal

Rašelinový zábal využívá blahodárné síly přírody a má okamžitý analgetický účinek. Soli obsažené v minerálních pramenech prostupují rašelinovým substrátem a obohacují jej o látky, které mají blahodárný vliv na náš organismus. Jsou to zejména huminové kyseliny, lipidy, pryskyřice a přírodní minerály, které jsou tělem pohlcovány 16x efektivněji, než látky syntetické. Zábaly jsou u nás ve studiu prováděny moderní formou pomocí jednorázových rašelinových zábalů. Zábal se přikládá na tělo propustnou stranou na klienta a z druhé strany se přikládá tepelný nosič. Tuto teplotu si zábal (s minimálním poklesem) udrží po dobu celé procedury.


K čemu je zábal určen ?

Revmatismus, artróza, bolesti zad a páteře, poškození plotýnek, ischias, špatná látková výměna, obezita, celulitida, špatný krevní oběh, urologické choroby, gynekologická onemocnění, nervová onemocnění a deprese.


Kontraindikace :

Horečnaté a infekční onemocnění, těžká onemocnění srdce a krevního oběhu, vysoký krevní tlak, zánětlivé procesy, vysoce zánětlivý revnatismus, poranění kůže a jiné akutní onemocnění pokožky, alergie na obsah zábalu, těhotenství.

Záda  

20 minut

120 Kč

Záda + šíje  

20 minut

180 Kč

Kolena nebo lokty  

20 minut

120 Kč

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky