Studio Lípa Most kavitace, vyhlazení vrásek, masáže

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Vánek z ráje

Masáže


Vánek z ráje
výživový zábal z ostrovů Fidži

Pro koho je masáž určena ?

Pro pracovně vytížené klienty se sklonem k depresím.

Je to jedna z nejkrásnějších relaxačních masáží, která je nazvaná rituálem. Vaše mysl se na chvilku vznese k nebesům a budete si připadat jako panenka v cukrové vatě. Vaše tělo bude provoněno jednou z nejkrásnějších květin Havajských ostrovů Frangipany (plumerie) a nic se nevyrovná její příjemné sladké vůni, která je i symbolem Havaje.
Vaše tělo bude nejdříve hydratováno mlékem, ošetřeno cukrovým peelingem s extra panenským kokosovým olejem a Vaše pokožka bude při jemné masáži vyhlazena. Po postuoném vstřebání všech živin a minerálů se pokožka očistí a provede se jemná masáž horkými lávovými kameny s vonným a výživným olejíčkem z plumerie. Potom si Vaše tělo poleží v celkovém zábalu s horkými lávovými kameny a v klidu budete relaxovat. Teplo z lávových kamenů uvolní Vaši mysl a výsledkem je hladká, vyživená a provoněná pokožka s výrazným uklidňujícím účinkem.
Doporučujeme se po proceduře nesprchovat a ani nekoupat. Sprchování a koupání je vhodné až druhý den.

Příroda na Fidži je tak úžasná a jedinečná, že se skoro chce uvěřit v pozemský ráj. Tam, kde není narušena civilizací a činností lidí, Vás okouzlí její bezprostřední divoká krása. Rostliny hrály vždy významnou úlohu v životě Fidžijců, v tradičních rituálech, přírodním léčitelství i jako prostředek obživy.
Při ošetření pokožky Vašeho těla při této proceduře používáme luxusní přírodní kosmetiku jejímž základem je extra panenský kokosový olej, který je získávám unikátním studeným procesem. Díky této metodě si zachovává všechny živiny, které pak dodává tam, kde je jich nejvíce potřeba. Tato kosmetika je vyráběna přímo na ostrovech Fidži, odkud je také dovážena.

Kontraindikace
Infekční a zánětlivé onemocnění, nemoci srdce, vysoký krevní tlak.

Ceny zábalů

Celé tělo

90 minut

1.500 Kč

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky